Keresés

Részletes keresés

backspace Creative Commons License 2002-04-16 12:39:47 44
Canon EOS foglalat.
de most be vagyok indulva, biztos aplikalok valamit, mert unom, hogy a kiegeszitok ott hevernek a fiokban es "csak csaladi mosolyalbumra" futja...
A hozzászólás:
PETYUS Creative Commons License 2002-04-16 12:15:51 43
És persze gondolom, hogy bajonettes közgyűrűid vannak, amik közé nem lehet odafogatni egy vastagabb lemezt.
Előzmény:
backspace Creative Commons License 2002-04-16 12:03:57 42
Az a baj, hogy ha a gepre felteszem a makrogyuruket es egy obit is, foleg ha a 300-ast, vagy netan 2 obit, akkor annyira elore kerul a sulypontja, hogy felek a gepet allvanyra csavarozni fuggolegestol eltero pozicioban, mert szerintem lazan kitorne a csavar. Jo lenne komolyabb obit venni, foleg aminek van allvanyhoz tartogyuruje.
bs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!