|
|
|
|
 |
backspace
2002-04-16 12:39:47
|
44
|
Canon EOS foglalat.
de most be vagyok indulva, biztos aplikalok valamit, mert unom, hogy a kiegeszitok ott hevernek a fiokban es "csak csaladi mosolyalbumra" futja... |
|
A hozzászólás:
 |
PETYUS
2002-04-16 12:15:51
|
43
|
| És persze gondolom, hogy bajonettes közgyűrűid vannak, amik közé nem lehet odafogatni egy vastagabb lemezt. |
|
Előzmény:
 |
backspace
2002-04-16 12:03:57
|
42
|
Az a baj, hogy ha a gepre felteszem a makrogyuruket es egy obit is, foleg ha a 300-ast, vagy netan 2 obit, akkor annyira elore kerul a sulypontja, hogy felek a gepet allvanyra csavarozni fuggolegestol eltero pozicioban, mert szerintem lazan kitorne a csavar. Jo lenne komolyabb obit venni, foleg aminek van allvanyhoz tartogyuruje.
bs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|