|
|
|
|
 |
cs_geza
2002-04-17 15:54:44
|
3
|
| Az utcankban van egy, gyonyoru nagy, es nagyon baratsagos! Sok sikert hozza! |
|
 |
Mikolt
2002-04-16 15:55:50
|
0
|
| Veszel egy Cica magazint (olyat, ami allatokrol szol:) es a hatuljan talalsz rengeteg hirdetest arral egyutt. |
|
A hozzászólás:
 |
A Károly
2002-04-16 10:43:41
|
-
|
Sziasztok!
Nagyon szeretnék egy Maine Coon-t, méghozzá
ezüstszínű foltoscirmost.
Ha valaki tud valami infót kérem írjon, leginkább
az árára lennék kiváncsi.
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|