Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Ayreon Creative Commons License 2002-04-15 19:11:51 119
Nagy igazság!!!:)
A hozzászólás:
Real Drugs Creative Commons License 2002-04-15 19:09:47 118
"Ha Jordan bevenné Baumgartnert, vesztene egy Japót, de nyerne egy egész országot, sőt talán egész Közép Európát aki neki drukkolna!:) "

Meg vesztene egy motorszállítót:)

Előzmény:
Ayreon Creative Commons License 2002-04-15 18:47:36 117
Sajnos nem esett!:(
Ha zuhé lett volna Imolában vasárnap délután a szezon legizgalmasabb meccse lett volna!
Az új Honda motor nálam leszerepelt! Olyan gyorsan esnek ki a Hondák, hogy lassan el kell kezdenem a Renault-nak drukkolni. Ők legalább kibítják a futamokat (de még hogy! Button 8 pont az utolsó 3 futamon)
Valaki távolítsa el Sato-t!
Olyan sok iszonyatos tehetség kering a F1 körül.
Ha Jordan bevenné Baumgartnert, vesztene egy Japót, de nyerne egy egész országot, sőt talán egész Közép Európát aki neki drukkolna!:)
(de lehet, ha frédit és bénit venné be ők is jobban taposnának, mint a Honda motor)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!