|
|
|
|
 |
Real Drugs
2002-04-15 19:09:47
|
118
|
"Ha Jordan bevenné Baumgartnert, vesztene egy Japót, de nyerne egy egész országot, sőt talán egész Közép Európát aki neki drukkolna!:) "
Meg vesztene egy motorszállítót:) |
|
A hozzászólás:
 |
Ayreon
2002-04-15 18:47:36
|
117
|
Sajnos nem esett!:(
Ha zuhé lett volna Imolában vasárnap délután a szezon legizgalmasabb meccse lett volna!
Az új Honda motor nálam leszerepelt! Olyan gyorsan esnek ki a Hondák, hogy lassan el kell kezdenem a Renault-nak drukkolni. Ők legalább kibítják a futamokat (de még hogy! Button 8 pont az utolsó 3 futamon)
Valaki távolítsa el Sato-t!
Olyan sok iszonyatos tehetség kering a F1 körül.
Ha Jordan bevenné Baumgartnert, vesztene egy Japót, de nyerne egy egész országot, sőt talán egész Közép Európát aki neki drukkolna!:)
(de lehet, ha frédit és bénit venné be ők is jobban taposnának, mint a Honda motor) |
|
Előzmény:
 |
Attilio
2002-04-12 20:27:19
|
116
|
A pénteki szabadedzés végeredménye:
1. Michael Schumacher, Ferrari (Bridgestone), 1:36.898 perc, 25 kör
2. Rubens Barrichello, Ferrari (B), + 0.196 mp, 28
3. Giancarlo Fisichella, Jordan-Honda (B), + 1.195, 33
4. David Coulthard, McLaren-Mercedes (Michelin), + 1.849, 30
5. Kimi Räikkönen, McLaren-Mercedes (M), + 1.875, 32
6. Heinz-Harald Frentzen, Arrows-Cosworth (B), + 2.260, 27
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|