|
|
|
|
 |
backspace
2002-04-13 23:18:26
|
38
|
erosen vignyettál, mert nagyon kihúztam a teleobjektívet, ezzel ugyan növeltem a nagyítást, de rontottam a képen.
végül is a két egymással szemben összeforgatott lencse mikroszkópként muködik.
a rotringos képen is látszik a vignyettálás, de ott nem annyira feltüno
bs |
|
A hozzászólás:
 |
petrobol
2002-04-13 22:02:59
|
37
|
| ez a hangyás kép mikroszkóp alatt készült, vagy miért ilyen "távcsöves"? |
|
Előzmény:
 |
backspace
2002-04-13 21:45:43
|
36
|
ja, rotring, persze el kell mondanom a hangya nem egy 2 miliméteres törpe volt, 1 cm feletti volt a hossza.
Isten igazából egy kis (szabad)idore lenne szükségem, ki akarom probálni a makró sinemet is. Azzal lehetne jól fokuszálni, meg ugye a lámpa kellene. Meg kellene egy olyan állvány, aminek a lábait szanaszerte lehet hajtogatni, és a fejet az állvány lábai közé be lehet hajtani (lefele fotózni), vagy a fejet alulra is fel lehet szerelni. Van valakinek ilyen?
bs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|