|
|
|
|
 |
PETYUS
2002-04-14 11:17:37
|
39
|
>vagy a fejet alulra is fel lehet szerelni. Van valakinek ilyen?
Van. Egyszerűen ki kell venni az állvány középoszlopát és visszatenni fordítva.
Nekem még az is eszembe jutott, hogy az objektív köré kellene valami háromlábú, vagy pedig az állványcsavarral fel lehetne fogatni egy kéttalpú miniállványt, amivel az asztalra lehetne állítani a gépet, optikával lefelé. |
|
 |
petrobol
2002-04-13 22:02:59
|
37
|
| ez a hangyás kép mikroszkóp alatt készült, vagy miért ilyen "távcsöves"? |
|
A hozzászólás:
 |
backspace
2002-04-13 21:45:43
|
36
|
ja, rotring, persze el kell mondanom a hangya nem egy 2 miliméteres törpe volt, 1 cm feletti volt a hossza.
Isten igazából egy kis (szabad)idore lenne szükségem, ki akarom probálni a makró sinemet is. Azzal lehetne jól fokuszálni, meg ugye a lámpa kellene. Meg kellene egy olyan állvány, aminek a lábait szanaszerte lehet hajtogatni, és a fejet az állvány lábai közé be lehet hajtani (lefele fotózni), vagy a fejet alulra is fel lehet szerelni. Van valakinek ilyen?
bs |
|
Előzmény:
 |
petrobol
2002-04-13 21:36:38
|
35
|
Hát nem semmi a két kép!
A második ugye egy rotring grafitbele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|