Keresés

Részletes keresés

petrobol Creative Commons License 2002-04-13 21:36:38 35
Hát nem semmi a két kép!
A második ugye egy rotring grafitbele.
A hozzászólás:
backspace Creative Commons License 2002-04-13 19:55:22 33
Hali!
Szoktam én is makrózni, ime 2 kép
1.
2.
Ezeket 10x15-ös papirról scanneltem be, és direkt nem vágtam ki, hogy látszon mennyire vignyettál.
Azonkívül a képek másik baja az iszonyatos sekélységélesség, mert ezt már nem lehet mélységélességnek nevezni. Ugyan van két olcsó, makrós objektívem (Sigma 70-300 DL Macro és 28-70 Macro), de ezeket a képeket egymással szembeforgatott objektívekkel készítettem, amihez egy 500 forintos közgyuru kellett csak.
De most gondolkozom, hogy gyártok hozzá valami kis méretu, aksiról muködo, mobil fényforrást cseppizzókból, mert a megvilágítás nagyon nehéz.

üdv
bs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!