|
|
|
|
 |
HGyuri
2002-04-11 17:44:09
|
63
|
ebben tutira igazad van, csak hát nincs más magyar szó, ha jól tudom. Csúcsfényeketésazokszélitszétszórószűrő? :-)
De jó is lenne egy olyan szűrősor, amivel be lehetne pontosan álítani a kép kontrasztját. (Adams bácsi meg forogna a sírjában) |
|
A hozzászólás:
 |
MoJo2
2002-04-11 17:10:18
|
62
|
Mielött megkavarok mindenkit, idézek az adorama.com-ról:
Despite softening of the highlights, the basic focus remains sharp up to the edges with this classic soft focus accessory -- an advantage which makes focusing easy. The degree of softening is not affected by the aperture setting. Tiny lens-shaped structures in the glass of the Softar create this pleasing effect. The model number of the filter and size determine the level of effect.
Szóval nem az egészet lágyítja, hanem csak a csúcsfényeket.
|
|
Előzmény:
 |
HGyuri
2002-04-11 16:54:32
|
61
|
hát 'szűrőtartót' én a kezemből csinálok :-)
De most komolyan: StudioLine, Proimage, Tripont. A felület olyan mintha hullámos lenne. Asszem az egész képet lágyítja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|