|
|
|
|
 |
MoJo2
2002-04-11 16:46:57
|
60
|
| Lehet, hogy könnyebb, de ahhoz kéne egy normális scanner... |
|
A hozzászólás:
 |
Koen_brader
2002-04-11 16:37:55
|
59
|
| Mojo2: nem konnyebb ez Photoshopban? |
|
Előzmény:
 |
MoJo2
2002-04-11 14:55:46
|
54
|
Hi!
B+W katalógusban láttam Zeiss Softar nevű szürőt.
Azthiszem a csúcsfényeket még jobban felerősíti "meseszerü" hatást érve el.
Nem lehet ilyet valahogy házilag készíteni?
Az ára gondolom húzós, gyakran nem is használnám.
Mojo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|