Keresés

Részletes keresés

MoJo2 Creative Commons License 2002-04-11 16:46:57 60
Lehet, hogy könnyebb, de ahhoz kéne egy normális scanner...
A hozzászólás:
Koen_brader Creative Commons License 2002-04-11 16:37:55 59
Mojo2: nem konnyebb ez Photoshopban?
Előzmény:
MoJo2 Creative Commons License 2002-04-11 14:55:46 54
Hi!

B+W katalógusban láttam Zeiss Softar nevű szürőt.
Azthiszem a csúcsfényeket még jobban felerősíti "meseszerü" hatást érve el.
Nem lehet ilyet valahogy házilag készíteni?
Az ára gondolom húzós, gyakran nem is használnám.

Mojo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!