Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-04-11 16:54:32 61
hát 'szűrőtartót' én a kezemből csinálok :-)
De most komolyan: StudioLine, Proimage, Tripont. A felület olyan mintha hullámos lenne. Asszem az egész képet lágyítja.
MoJo2 Creative Commons License 2002-04-11 16:17:06 58
Nem láttam még antinewtonos diakeretet :(
Abban is vannak kis buborékok?
Mert a softar nem az egész képet lágyítja.
Bocs a kötözködésért.
A hozzászólás:
MoJo2 Creative Commons License 2002-04-11 15:50:19 57
Jó, kipróbálom. Hol lehet 6*6-os diakeretet kapni?
58mm pont jó még :-)
Meg szűrőtartó is jó lenne :)
Mojo
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-04-11 15:11:38 55
mondom, hogy próbáld ki az antinewtonos "szűrőt" (ja azt lefelejtettem, hogy a 6x6-os verziót kell választani, és ez csak 58mm-es átmérőig jó...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!