|
|
|
|
 |
HGyuri
2002-04-11 16:54:32
|
61
|
hát 'szűrőtartót' én a kezemből csinálok :-)
De most komolyan: StudioLine, Proimage, Tripont. A felület olyan mintha hullámos lenne. Asszem az egész képet lágyítja. |
|
 |
MoJo2
2002-04-11 16:17:06
|
58
|
Nem láttam még antinewtonos diakeretet :(
Abban is vannak kis buborékok?
Mert a softar nem az egész képet lágyítja.
Bocs a kötözködésért.
|
|
A hozzászólás:
 |
MoJo2
2002-04-11 15:50:19
|
57
|
Jó, kipróbálom. Hol lehet 6*6-os diakeretet kapni?
58mm pont jó még :-)
Meg szűrőtartó is jó lenne :)
Mojo |
|
Előzmény:
 |
HGyuri
2002-04-11 15:11:38
|
55
|
| mondom, hogy próbáld ki az antinewtonos "szűrőt" (ja azt lefelejtettem, hogy a 6x6-os verziót kell választani, és ez csak 58mm-es átmérőig jó...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|