Keresés

Részletes keresés

MoJo2 Creative Commons License 2002-04-11 15:50:19 57
Jó, kipróbálom. Hol lehet 6*6-os diakeretet kapni?
58mm pont jó még :-)
Meg szűrőtartó is jó lenne :)
Mojo
A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-04-11 15:11:38 55
mondom, hogy próbáld ki az antinewtonos "szűrőt" (ja azt lefelejtettem, hogy a 6x6-os verziót kell választani, és ez csak 58mm-es átmérőig jó...)
Előzmény:
MoJo2 Creative Commons License 2002-04-11 14:55:46 54
Hi!

B+W katalógusban láttam Zeiss Softar nevű szürőt.
Azthiszem a csúcsfényeket még jobban felerősíti "meseszerü" hatást érve el.
Nem lehet ilyet valahogy házilag készíteni?
Az ára gondolom húzós, gyakran nem is használnám.

Mojo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!