|
|
|
|
 |
MoJo2
2002-04-11 15:50:19
|
57
|
Jó, kipróbálom. Hol lehet 6*6-os diakeretet kapni?
58mm pont jó még :-)
Meg szűrőtartó is jó lenne :)
Mojo |
|
A hozzászólás:
 |
HGyuri
2002-04-11 15:11:38
|
55
|
| mondom, hogy próbáld ki az antinewtonos "szűrőt" (ja azt lefelejtettem, hogy a 6x6-os verziót kell választani, és ez csak 58mm-es átmérőig jó...) |
|
Előzmény:
 |
MoJo2
2002-04-11 14:55:46
|
54
|
Hi!
B+W katalógusban láttam Zeiss Softar nevű szürőt.
Azthiszem a csúcsfényeket még jobban felerősíti "meseszerü" hatást érve el.
Nem lehet ilyet valahogy házilag készíteni?
Az ára gondolom húzós, gyakran nem is használnám.
Mojo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|