|
|
|
|
 |
Koen_brader
2002-04-11 16:37:55
|
59
|
| Mojo2: nem konnyebb ez Photoshopban? |
|
 |
Fido Dido
2002-04-11 15:44:39
|
56
|
A "zsíroskenyér-szűrő" mellé ajánlanám a Hama maszatolható előtétlemezét is, amihez még színes festékek is vannak.
Fido |
|
 |
HGyuri
2002-04-11 15:11:38
|
55
|
| mondom, hogy próbáld ki az antinewtonos "szűrőt" (ja azt lefelejtettem, hogy a 6x6-os verziót kell választani, és ez csak 58mm-es átmérőig jó...) |
|
A hozzászólás:
 |
MoJo2
2002-04-11 14:55:46
|
54
|
Hi!
B+W katalógusban láttam Zeiss Softar nevű szürőt.
Azthiszem a csúcsfényeket még jobban felerősíti "meseszerü" hatást érve el.
Nem lehet ilyet valahogy házilag készíteni?
Az ára gondolom húzós, gyakran nem is használnám.
Mojo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|