Keresés

Részletes keresés

Koen_brader Creative Commons License 2002-04-11 16:37:55 59
Mojo2: nem konnyebb ez Photoshopban?
Fido Dido Creative Commons License 2002-04-11 15:44:39 56
A "zsíroskenyér-szűrő" mellé ajánlanám a Hama maszatolható előtétlemezét is, amihez még színes festékek is vannak.

Fido

HGyuri Creative Commons License 2002-04-11 15:11:38 55
mondom, hogy próbáld ki az antinewtonos "szűrőt" (ja azt lefelejtettem, hogy a 6x6-os verziót kell választani, és ez csak 58mm-es átmérőig jó...)
A hozzászólás:
MoJo2 Creative Commons License 2002-04-11 14:55:46 54
Hi!

B+W katalógusban láttam Zeiss Softar nevű szürőt.
Azthiszem a csúcsfényeket még jobban felerősíti "meseszerü" hatást érve el.
Nem lehet ilyet valahogy házilag készíteni?
Az ára gondolom húzós, gyakran nem is használnám.

Mojo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!