Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
a_yose Creative Commons License 2002-04-10 14:00:11 2
Remélem, Kupa húzása ráébreszti a Centrum-szavazókat, hogy miféle társaság is ez, hogy csak a nevükben centrum, de egyébként igenis balra húz. Még magukat is megtagadták. Az MDNP és a KDNP tagsága pedig valószínűbb, hogy a Fideszt fogja választani a második fordulóban. Meg azok is, akik csak a MIÉP-től való (alaptalan) félelmükben szavaztak át a maszopra.
Előzmény:
kringe Creative Commons License 2002-04-10 13:47:24 1
Valóban kiesett a legnagyobb adu a ballib kezéből. Tényleg nagyon sok embert elriasztott a kormánytól a Fidesz MIÉP-re tolása. Szvsz nem MSZP-s szavazókat lehet elcsábítani ezzel, hanem a Centrumosokat. Nagyon sokan elhitték, hogy a Centrum valóban közép és akik nem akarták a szocikat vissza, de a Fideszt sem a MIÉP miatt, azok oda szavaztak. Pedig meggyőződésem, hogy a Centrumot a szocik hozták létre és pénzelték, a funkciójukat maximálisan betöltötték: elszedtek jó pár szavazót a Fidesztől. De Kupa Mihály már kimutatta a foga vörösét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!