Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
marxengelszleninsz Creative Commons License 2002-04-10 13:45:28 0
Ez a húzás, hány MSZP-s szavazót csábít át

0 szavazót.
A fidesz ugyanis nem fordult balra, épp ellenkezőleg: egy-az-egyben átvette a MIÉP hagvételét és szellemiségét.

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2002-04-10 13:34:15 -
Valahogy senki nem akarja felfogni. Megszűnt. Nem lesz. Nem lesz Fidesz-MIÉP koalíció. A legtöbben ezért féltek a Fidesztől. Mondjuk ki, a Fidesz ügyesen elhárított egy akadályt az ország Európai Uniós csatlakozása elől. Átverte a MIÉP szavazókat. Magához édesgette és most elfordul (pontosabban balra fordul) tőlük. Ez a húzás, hány MSZP-s szavazót csábít át? Ez itt a kérdés. Akik csak úgymond a kevésbé rosszat látták az MSZP-ben (nem tetszett ugyan nekik, de úgy gondolták, inkább ők mint a Fidesz-MIÉP) és ezért szavaztak rá, most biztosan nem fognak újra MSZP-re szavazni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!