Keresés

Részletes keresés

mgy Creative Commons License 2002-04-11 12:55:05 51
Áááá, trehányabb vagyok... ;-)
A hozzászólás:
Fido Dido Creative Commons License 2002-04-10 09:16:36 50
Cokin renszeren nem gondolkoztál még?

Fido

Előzmény:
mgy Creative Commons License 2002-04-10 08:06:38 49
Lágyító szűrőt szeretnék venni. B&W 12 körül van a Pálvölgyinél. Van valamilyen tapasztalatotok, milyet érdemes venni? Szeretném olcsóbban megúszni, de ha _nagyon muszály_ belefér a BW is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!