|
|
|
|
 |
HGyuri
2002-04-11 13:10:13
|
52
|
ne izélj már, mi kiválló antinewton-os diakeretet használunk erre a célra.
De egy síma UV is megteszi, miután egy zsíroskenyér elfogyasztása után (uborkával!!!), a még enyhén zsíros kézzel összefogdosod :-)
És ezt legalább bármikor újra UV szűrővé lehet alakítani, a lágyítás erősségét pedig a felhasznált zsír mennyiségével lehet szabályozni :-D
Na ide pont nem kell B+W 12 ért...
|
|
 |
Fido Dido
2002-04-10 09:16:36
|
50
|
Cokin renszeren nem gondolkoztál még?
Fido |
|
A hozzászólás:
 |
mgy
2002-04-10 08:06:38
|
49
|
| Lágyító szűrőt szeretnék venni. B&W 12 körül van a Pálvölgyinél. Van valamilyen tapasztalatotok, milyet érdemes venni? Szeretném olcsóbban megúszni, de ha _nagyon muszály_ belefér a BW is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|