Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Irgumburgumfityfirity Creative Commons License 2002-04-05 18:33:41 1120
Sajnos nem tudok neked ebben segíteni, mert fogalmam sincs. Én eleve nem adok macskáimnak ilyen mesterkélt mesterséges tápot, kizárólag házi kosztot esznek állataim. Talán menj át a Matskák2 topikba ott vannak a nálam tájékozottabb emberek ilyen kajás dologban, mint: konzervek
Üdv: Irgumburgumfityfirity
Előzmény:
kábelbúvár Creative Commons License 2002-04-03 21:59:05 1119
Állatira felmentek mostanában a macskaeledelek árai!

Hol lehet manapság legolcsóbban hozzájutni konzervekhez?
Messzire is hajlandó vagyok elmenni érte!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!