|
|
|
|
 |
vincent_vega
2002-04-02 15:36:30
|
46
|
"Na most komolyan, ami eladó használható is valamire?"
Ezt kicsit bövebben is kifejthetnéd, igy kicsit ködös :))
vincent |
|
A hozzászólás:
 |
Speibl és Hurvinyek
2002-04-02 13:43:49
|
45
|
"És 37mm-ben pedig csak azt nem veszel amit nem akarsz :))"
Például egy jó Soligort. :))
Na most komolyan, ami eladó használható is valamire?
|
|
Előzmény:
 |
vincent_vega
2002-04-02 00:46:39
|
44
|
Szia!
Csak egy ötlet a másik szürökben-nem-annyira-jártastól: vehetnél egy átalakitógyürüt (step-up ring asszem). És 37mm-ben pedig csak azt nem veszel amit nem akarsz :))
Szerintem párezer forintból megúszod.
na szió
vincent |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|