|
|
|
|
 |
Speibl és Hurvinyek
2002-04-02 13:43:49
|
45
|
"És 37mm-ben pedig csak azt nem veszel amit nem akarsz :))"
Például egy jó Soligort. :))
Na most komolyan, ami eladó használható is valamire?
|
|
A hozzászólás:
 |
vincent_vega
2002-04-02 00:46:39
|
44
|
Szia!
Csak egy ötlet a másik szürökben-nem-annyira-jártastól: vehetnél egy átalakitógyürüt (step-up ring asszem). És 37mm-ben pedig csak azt nem veszel amit nem akarsz :))
Szerintem párezer forintból megúszod.
na szió
vincent |
|
Előzmény:
 |
Speibl és Hurvinyek
2002-04-02 00:41:37
|
43
|
Üdv!
Két kérdésem volna a hozzáértőkhöz:
1. Találok-e széles hazánkban "szűrőboltot"?
2. 35,5mm-ben utazom, ahol nem túl széles a választék. A B+W (Schneider)-nek van. Láttatok esetleg mást, valahol?
Esetleg nyergeljek át 37mm-re?
Na, ez három kérdésre sikeredett.
Kösz: Speibl, aki szűrőkhöz aztán végképp hülye.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|