Keresés

Részletes keresés

vincent_vega Creative Commons License 2002-04-02 00:46:39 44
Szia!
Csak egy ötlet a másik szürökben-nem-annyira-jártastól: vehetnél egy átalakitógyürüt (step-up ring asszem). És 37mm-ben pedig csak azt nem veszel amit nem akarsz :))
Szerintem párezer forintból megúszod.

na szió

vincent

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2002-04-02 00:41:37 43
Üdv!

Két kérdésem volna a hozzáértőkhöz:
1. Találok-e széles hazánkban "szűrőboltot"?
2. 35,5mm-ben utazom, ahol nem túl széles a választék. A B+W (Schneider)-nek van. Láttatok esetleg mást, valahol?
Esetleg nyergeljek át 37mm-re?
Na, ez három kérdésre sikeredett.

Kösz: Speibl, aki szűrőkhöz aztán végképp hülye.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!