|
|
|
|
 |
Leslie Striker
2002-04-02 08:31:58
|
11
|
| Már egy csomó detonatort próbáltam. Legstabilabb a 12.90 volt eddig, de az is fagy, csak ritkábban. |
|
A hozzászólás:
 |
Kőarcú
2002-03-31 20:51:19
|
10
|
| Videokártya driver hiba!! |
|
Előzmény:
 |
Leslie Striker
2002-03-26 12:27:41
|
8
|
Van valakinek ötlete, hogy D3D-ben miért fagy le nekem az Unreal? Software rendereltben OK, OpenGL-lel meg el sem indul. D3D-ben pár percig megy, aztán lefagy. A konfig: AMD Duron 800, 256 MB RAM, Geforce 2 MX400 32MB vid.kártya. A program a GURU CD melléklete, a 226-os patch felrakva.
Help!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|