Keresés

Részletes keresés

Leslie Striker Creative Commons License 2002-04-02 08:31:58 11
Már egy csomó detonatort próbáltam. Legstabilabb a 12.90 volt eddig, de az is fagy, csak ritkábban.
A hozzászólás:
Kőarcú Creative Commons License 2002-03-31 20:51:19 10
Videokártya driver hiba!!
Előzmény:
Leslie Striker Creative Commons License 2002-03-26 12:27:41 8
Van valakinek ötlete, hogy D3D-ben miért fagy le nekem az Unreal? Software rendereltben OK, OpenGL-lel meg el sem indul. D3D-ben pár percig megy, aztán lefagy. A konfig: AMD Duron 800, 256 MB RAM, Geforce 2 MX400 32MB vid.kártya. A program a GURU CD melléklete, a 226-os patch felrakva.
Help!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!