Keresés

Részletes keresés

dzsu-li Creative Commons License 2002-03-29 17:42:47 471
már bocsánat, de a f@szt!:)))
A hozzászólás:
gyingyi Creative Commons License 2002-03-29 17:41:44 469
Most mi van?
Bástya elvtárs le van sz@rva?
Gyingyi
Előzmény:
dzsu-li Creative Commons License 2002-03-29 17:20:02 467
:)))))
de hisz ebből még énekeltél is!
ez a szj-os, nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!