Keresés

Részletes keresés

gyingyi Creative Commons License 2002-03-29 17:41:44 469
Most mi van?
Bástya elvtárs le van sz@rva?
Gyingyi
gyingyi Creative Commons License 2002-03-29 17:21:17 468
De igen!
Gyingyi
A hozzászólás:
dzsu-li Creative Commons License 2002-03-29 17:20:02 467
:)))))
de hisz ebből még énekeltél is!
ez a szj-os, nem?
Előzmény:
gyingyi Creative Commons License 2002-03-29 17:18:12 464
Futókaland

Futókaland és semmi más
Csak ez voltam neked
Fellángolás, rövid varázs
Mely elmúlt hirtelen

Szerettem volna, hogyha belül
Téged is éget a tűz
Nem játszol soha velem
Nem hagysz egyedül

Futókaland pár röpke nap
Csak ez jutott nekem
Illúzió, hogy életed
Meg osztod énvelem

A hajnalnak velem örülsz
Csak nekünk kell fel a nap
Csókjaid halmoznak el
S mindig itt maradsz

Futókaland több kéne már
Ez oly kevés nekem
Vágyálmokat nem kergetek
Csak várlak szüntelen

Egész nap rád gondolok
Oly rossz, ha lemegy a nap
Ne várjak hiába rád
Jöjj, és itt maradj

Mond végre el, miért gondolod,
Hogy több nem jár nekem
Nem tudhatod, hogy lesz e majd
Ki téged így szeret

Mindig csak rád gondolok
Esténként zavar a csend
Fekszem a párnák között
Olyan rossz nélküled

Mindig csak rád gondolok (egymásra énekelve) Mond végre el, miért gondolod
Esténként zavar a csend (egymásra énekelve) Hogy több nem jár nekem
Fekszem a párnák között (egymásra énekelve) Nem tudhatod, hogy lesz e majd
Olyan rossz nélküled (egymásra énekelve) Ki téged így szeret

Gyingyi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!