Keresés

Részletes keresés

dzsu-li Creative Commons License 2002-03-29 17:00:48 456
azt hiszem, le kéne szoknom erről a sok netről.
és még én akarok számítógépet...
A hozzászólás:
gyingyi Creative Commons License 2002-03-29 16:59:25 455
Ilyet, ne is említs!
Gyingyi
Előzmény:
dzsu-li Creative Commons License 2002-03-29 16:58:37 454
szerinted dolgozom?
de egyedül.
te hogy állsz a liftekkel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!