Keresés

Részletes keresés

dzsu-li Creative Commons License 2002-03-29 16:51:27 447
nna, kösz.
miről is?
A hozzászólás:
gyingyi Creative Commons License 2002-03-29 16:46:29 446
Persze, én mindenkit meghallgatok!
Akarsz róla beszélni?:-))
Gyingyi
Előzmény:
dzsu-li Creative Commons License 2002-03-29 16:45:15 445
annyit amennyit ma szerintem igen. kivéve tennap, mer akkor semmit:(
viszem is haza hétvégére a munkát..:(
te gyingyi, érdekes ez amiről beszélek???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!