|
|
|
|
 |
gyingyi
2002-03-29 16:52:01
|
448
|
Na most mi van?
Elvitte a cica a klaviaturát?
Gyingyi |
|
 |
gyingyi
2002-03-29 16:46:29
|
446
|
Persze, én mindenkit meghallgatok!
Akarsz róla beszélni?:-))
Gyingyi |
|
A hozzászólás:
 |
dzsu-li
2002-03-29 16:45:15
|
445
|
annyit amennyit ma szerintem igen. kivéve tennap, mer akkor semmit:(
viszem is haza hétvégére a munkát..:(
te gyingyi, érdekes ez amiről beszélek??? |
|
Előzmény:
 |
gyingyi
2002-03-29 16:43:36
|
443
|
Vagy dolgoztál a héten más napon is?
Gyingyi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|