|
|
|
|
 |
Kőarcú
2002-03-31 20:51:19
|
10
|
| Videokártya driver hiba!! |
|
 |
Törölt nick
2002-03-30 16:30:02
|
9
|
| Nekem is fagy game. Tnt2-es vidkártya, hangot ad ki, de azonkívül csak sötétség. |
|
A hozzászólás:
 |
Leslie Striker
2002-03-26 12:27:41
|
8
|
Van valakinek ötlete, hogy D3D-ben miért fagy le nekem az Unreal? Software rendereltben OK, OpenGL-lel meg el sem indul. D3D-ben pár percig megy, aztán lefagy. A konfig: AMD Duron 800, 256 MB RAM, Geforce 2 MX400 32MB vid.kártya. A program a GURU CD melléklete, a 226-os patch felrakva.
Help!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|