Keresés

Részletes keresés

Kőarcú Creative Commons License 2002-03-31 20:51:19 10
Videokártya driver hiba!!
Törölt nick Creative Commons License 2002-03-30 16:30:02 9
Nekem is fagy game. Tnt2-es vidkártya, hangot ad ki, de azonkívül csak sötétség.
A hozzászólás:
Leslie Striker Creative Commons License 2002-03-26 12:27:41 8
Van valakinek ötlete, hogy D3D-ben miért fagy le nekem az Unreal? Software rendereltben OK, OpenGL-lel meg el sem indul. D3D-ben pár percig megy, aztán lefagy. A konfig: AMD Duron 800, 256 MB RAM, Geforce 2 MX400 32MB vid.kártya. A program a GURU CD melléklete, a 226-os patch felrakva.
Help!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!