|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
liberálmensevik
2002-03-25 02:20:37
|
82
|
Közben jár az agyam (sic!), mert rémlik egy-két szép női arc emléke a Fideszből (kongr. a Feneketlen tónál), csak a nevek nem jönnek elő. :-(
Bizony megváltoztak, de a Petőcz és a Kende könyvekből kiderül (vagy legalábbis felelevenítődik), hogy már akkor sem volt minden igaz náluk a 'meghaladott népi-urbánus ellentét' és az 'elvált szülők gyereke' elméletekből.
Pedig még akkoriban beszélgettem egy-két mai politikusukkal - tök normálisak voltak (annak tűntek).
Igaz, az 1993-as, 1994-es évet már diplomázással és Kanadában töltöttem, kimaradtam a 'hátra arc' művelet konkrétumaiból..
De volt még néhány szép lány - ha nem is a közvetlen vezetésben.
lm
|
|
Előzmény:
 |
Conspirador
2002-03-25 02:12:05
|
78
|
Zaszlo? Kiraly! Nekem csak plakatjaim vannak.
A valasztasok idejen meg be se toltottem a 14-et, a szuleim kisertek el, hogy kunyeralhassak nehany plakatot. Parat adtak, en kiarktam valahova, egyet-egyet meg megtartottam emlekbe.
Van meg Tessek valasztani! polom is :)
Kar, hogy kisse megvaltoztak a sracok :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|