Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Conspirador Creative Commons License 2002-03-25 02:18:39 81
O, akkor egyutt kezdtuk, csak en tovabbfejlodtem :))

Barcsak ugy lenne a tobbseggel! A Fidesz toretlenul hozna a '90-es eredmenyt! :)

Előzmény:
Turulmadár Creative Commons License 2002-03-25 02:16:19 80
Érdekes. Én 90 óta wagyok Fidesz-rajongó és semmiféle törést nem okozott bennem 93-94. S így wan ezzel az emberek többsége. :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!