Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Conspirador Creative Commons License 2002-03-25 01:47:40 64
Kosz a kepet! :)

Megmondom oszinten, Nora vagy nem fotogen, vagy az, de ez a kep epp nem sikerult, vagy csak nem az esetem. :)

Lehet, hogy voros hajjal jobb lenne. Ez a szoke sapasztja.

Előzmény:
Turulmadár Creative Commons License 2002-03-25 01:45:48 62

Nagy Nóra, MSzP
(bár a kongresszusukon, ha jól emlékszem, wörös wolt a haja)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!