|
|
|
|
 |
RedSnake
2002-03-24 21:38:15
|
2227
|
Igen, hosszú perceken keresztül, egy emberként dübörögte a tömeg. A kezem vörös lett és alaposan megdagadt a végére :)) De megérte!!!
Szereted Sean Conneryt? |
|
A hozzászólás:
 |
sóhaj
2002-03-24 21:26:54
|
2226
|
Beindítja, de nem volt tombolós hangulatom. Mi közvetlenül a színpad előtt, de a VIP székek bejáratánál álltunk. Amikor Árpi bácsi, Kuncze és Medgyessi kijött a közönség közé, akkor pontosan előttünk álltak meg, mondta is a lányom, hogy biztosan rajta leszünk a fényképeken.
Szóval rossz helyen álltunk, mögöttünk csak az Országház állt, előttünk is kényelmes volt a helyzet, csak hazafelé éreztük, hogy máshol mennyire nagyon sokan vannak.
A "vissza" Árpi bácsinak szólt? |
|
Előzmény:
 |
RedSnake
2002-03-24 20:50:03
|
2225
|
De igen, volt Koncz is, de olyan siratósra vette a figurát. Én meg a barátosnémmal gyorsítóztam, így aztán nem tudtam túlzottan értékelni - de ettől függetlenül is jó volt.
Aztán volt még Somló Tamás, meg a Republic. Na, az legalább jó csörgős volt. A Republic a végén jócskán vissza lett tapsolva, a tervezett end helyett jóval tovább tartott :))
Sóhaj szvsz azért fázott, mert csak szolidan ácsorgott és nézelődött - úgy kell neki! Én viszont végigugráltam-táncoltam-bolondoztam az egészet, és nemhogy nem fáztam, de majdnem melegem volt :DDD
A legnagyobb élményem Göncz Árpád volt. A legnagyobb tapsot kapta, a legértelmesebb és legemberközelibb beszédet mondta. És a lényeg: a "VISSZA! VISSZA!" perceken keresztül visszhangzott. Úgy gondolom, jogosan :))
A te lábaidat is beindítja a zene, vagy képes vagy a legjobb ütemre is nyugodtan ácsorogni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|