Keresés

Részletes keresés

exlexman Creative Commons License 2002-03-24 09:57:16 2
Az arc láthatatlansága sokakban azokat a titkolt gátlások felszabadulását eredményezi, amiből aztán kulonféle paranodiák lesznek. Tobbek kozott ilyen alakul ki kábitószer, alkohol, a telefon biztositotta arctalanság, és jelen fórum doraiban is. Az életben azonban ezek az emberek rejtett nyuszik, a hátsó sorban ülve, onnan is csak halkan kérdezve. Emberi kapcsolatikat a folyamatos rejtett ellensegeskedes határozza meg. Az életben ezek az emberek nullák! Aki az életben értelmesen, másokat toleráló módon kommunikálni nem tud meg nem nulla: HULLA!
..es ha Grespik egy mondatát ide idézném:" Patkányság ez a mentalitás" -mondata a fentiekben leirtakat méltóan tükrözi. Akinek van esze az ezt ennél diplomatikusabban is ki tudja fejezni. A mult heten Schumi az F1 verseny elejei szarny elveszteset baratsagosan fogalmazta meg, ugyelve, hogy ne alakuljon ki rolla rossz velemeny! Pedig neki van penze, ismert, tehetseges, meg is baratsagosan valasztekos! Miért? Mert az élet ezt kivánja meg!
...es nem az INDEX-es urakat, hanem a kevesbe urakat erinti, célzott megmozdulásom! Az értékes emberektől pedig itt, szives elnézést kérek!
A hozzászólás:
bullseye Creative Commons License 2002-03-23 23:51:39 1
a qrva anyjukat a szemeteknek!

W amúgy egy perverz állat, nem szereti nyálgájszt, meg kormányt sem, télleg megérdemli.

Mert ugyi olvtárs nem káromkodik, hisz oly magas szintű, hogy szüksége nincs. Ellenben kiirtatná az Indexes szerzők egynémelyikét...

Csókolom, Grespiknek teccik lenni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!