|
|
|
|
 |
Nibiru
2002-04-17 17:28:39
|
8
|
Én ezt már régen megoldottam a saját módszeremmel:
/ignore.
A nazarene és hasonszőrű társaihoz nem szólok.
Ő ugyan tovább veri a nyálát, de engem nem érdekel. Mindenki önmagáról állítja ki a szegénységi bizonyítványt.
Én spéci örülök, hogy vannak olyan személyeskedő tahók, mint ő, mert ha a politikai fórumon valaki olvasóként csak az alapján foglal állást, hogy vki milyen stílusban vitázik, akkor jó, mert az ilyenek nem képesek emberi hangnemet megütni, így az egyszeri olvasót a mi oldalunkra állítják.
Állítom én ezt, annak ellenére, hogy pont a politikai fórum az, ahol kevés az olvasó, inkább mindenkinek "véleménye" van. Arról meg ugye tudjuk, hogy olyan mint a s...lyuk. Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra. :)
Ez az Indexen aztán fokozottan érvényes, tisztelet persze a ritka kivételnek. |
|
 |
pok_ussz
2002-03-23 21:09:45
|
0
|
| Alpári nullákat a fejükre! |
|
A hozzászólás:
 |
exlexman
2002-03-23 21:05:53
|
-
|
A témanyitás oka, hogy az INDEX.HU oldalain a cikkek olvasása során figyelmes lettem arra, hogy néhány cikk alpári stilusban irodott! A gond, csak azo hogy a sok tragarsag, nem hoz kozelebb senkit az igazsaghoz! A sikertelen emberek szoktak tragarkodni, a sikereseknek, nincs szukseguk anyazasra! Bizonyitsuk be tehat mi forum latogatok, hogy "kurvaanyazas" nelkul is lehet ertelmesen kommunikalni! Hirdessunk ultimatumot az INDEX vezetesenk, hogy az olyan szerzok mint Tóta W. Árpád, aki minden masodik mondataban alpari modon gyalazkodva irogatnak, ne nyerhessenek tartósan teret! Ez a topic lesz bizonyiteka annak, hogy kepesek vagyunk e kuzdeni azok ellen, akik nem emberek koze valoó modon kiserelik kifejezni magukat! Az utcán ezért minimum jól szájba csapkorásznák az embert, itt meg...
Lássuk! Képesek vagyunk e megakadalyozni az alpariasodast! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|