Keresés

Részletes keresés

Conspirador Creative Commons License 2002-03-23 20:54:46 46
Hat igen, azok a karikak a szemuk alatt... :)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-03-23 20:11:25 45
Pihenhetnének már egy kicsit, mondjuk 4 évet, nem kéne mindig önzetlenül a hazáért dolgozni!:-)
Előzmény:
Conspirador Creative Commons License 2002-03-21 18:11:57 32
Hazafias kotelesseg. Naluk nincs partfeladat. Onzetlenul es onfelaldozon dolgoznak a hazaert. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!