Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dinger Creative Commons License 2002-03-22 14:52:59 0
Üdv !!!

Omegára lenne szükségem! :-))

ill. jöhet bármelyik magyar rock zenekartól mp3!

Előzmény:
Roudi Creative Commons License 2002-03-22 14:14:30 -
Biztos sokan vagytok úgy vele, hogy rengeteg helyen kerestek egy-egy mp3-at, de sehol nem leltek rá.
Gondoltam itt segíthetnénk egymásnak.
Akinek szüksége van valamire írja be és megpróbálunk majd segíteni.
Egyébként hamarosan felrakom a cd listámat a netre. Ha abban lesz majd valami, amire szüksége van valakinek írjon és felteszem a zenét is.

Amire nekem lenne szükségem:
Tankcsapda: Baj van! (új album, 12 szám)
Ha tud valaki segíteni ímlezzen nekem plz.
KÖssz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!