|
|
|
|
 |
Százbolha
2002-03-21 23:28:04
|
27
|
Van egy 37mm szürőmenetes 18 dioptriás előtétlencsém.
Hátha tudod használni, kölcsönadom, vagy megveheted, ha jó.
-----
(Kölcsön = a felhasználó eljön érte és belátható időn belül visszahozza)
(Valkinek megígértem, hogy postázom - pár hónapja, de...., bocsánat nem megy....)
Százbolha |
|
 |
PETYUS
2002-03-21 23:06:41
|
26
|
>Meg ugye soha többet nem is fogom használni semmire.
Nem-e? Ha rájössz, mi minden szépség van az apróságok világában, még rajta is fogod hagyni a gépen szántszándékkal. |
|
A hozzászólás:
 |
Tommx
2002-03-21 22:40:18
|
25
|
Hi mindenki!
Bocsi, hogy egy amatőr kérdésével zaklatja
a nagyokat, de olyat szeretnék megtudni, hogy
hogyan lehetne egy Olympus C2040-sel jó minőségű
képeket készíten az emberi íriszről. Azért érdekel
a dolog, mert íriszazonosításból írnám majd a
diplomámat. Az lenne az igazi, ha nem kellene már
vennem hozzá semmit :))). Láttam a géphez valami
makró lencsét, de azért a sz@r üvegdarabért
elkérnek valami rettenetes pénzt. Meg ugye soha
többet nem is fogom használni semmire.
Előre is köszi. Bye. Tommx |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|