Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2002-03-21 23:28:04 27
Van egy 37mm szürőmenetes 18 dioptriás előtétlencsém.

Hátha tudod használni, kölcsönadom, vagy megveheted, ha jó.

-----
(Kölcsön = a felhasználó eljön érte és belátható időn belül visszahozza)

(Valkinek megígértem, hogy postázom - pár hónapja, de...., bocsánat nem megy....)

Százbolha

PETYUS Creative Commons License 2002-03-21 23:06:41 26
>Meg ugye soha többet nem is fogom használni semmire.

Nem-e? Ha rájössz, mi minden szépség van az apróságok világában, még rajta is fogod hagyni a gépen szántszándékkal.

A hozzászólás:
Tommx Creative Commons License 2002-03-21 22:40:18 25
Hi mindenki!

Bocsi, hogy egy amatőr kérdésével zaklatja
a nagyokat, de olyat szeretnék megtudni, hogy
hogyan lehetne egy Olympus C2040-sel jó minőségű
képeket készíten az emberi íriszről. Azért érdekel
a dolog, mert íriszazonosításból írnám majd a
diplomámat. Az lenne az igazi, ha nem kellene már
vennem hozzá semmit :))). Láttam a géphez valami
makró lencsét, de azért a sz@r üvegdarabért
elkérnek valami rettenetes pénzt. Meg ugye soha
többet nem is fogom használni semmire.

Előre is köszi. Bye. Tommx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!