Keresés

Részletes keresés

Fine Tune Creative Commons License 2002-03-21 20:37:04 41
Érdekes. Csak márkás sört szoktam inni és ha nem vezetek, ez mindig Amstel:)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-03-21 20:22:19 40
Ha ezek után még azt is le mered írni, hogy a kedvenc söröd az Amstel, biz' Isten, azt fogom hinni, hogy Te tulajdonképpen én vagy!! :-)
A hölgy bájos, kedves, intelligens.
Előzmény:
Fine Tune Creative Commons License 2002-03-21 09:21:47 19

A TV bemondónő kategória győztese, nálam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!