|
|
|
|
 |
Conspirador
2002-03-22 19:24:03
|
44
|
Persze, persze, minden toletek szarmazik, mi? :)
Nem tudom, ki o. Van valakinek kepe rola, amit be tud vagni ide? |
|
 |
butcher
2002-03-22 09:02:04
|
43
|
a pöszítés egy nőnél szexi!
;-) |
|
A hozzászólás:
 |
Turulmadár
2002-03-21 18:30:43
|
38
|
| Nagy Nóra. MSzP-kongresszuson Fidelitas-witairatból lenyúlt mondatokkal tűzdelt beszédet mondott, nagyon durwán pöszén. |
|
Előzmény:
 |
Fixpont
2002-03-21 04:04:39
|
16
|
A jo nok nem a parlamentbe valok. :-)
De ugytudom a maszopnak is van egy szoke cicaja az a fiatal csak a 10 kicsi indian kozul...
/nev nem ugrik be/ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|