Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-03-23 20:11:25 45
Pihenhetnének már egy kicsit, mondjuk 4 évet, nem kéne mindig önzetlenül a hazáért dolgozni!:-)
A hozzászólás:
Conspirador Creative Commons License 2002-03-21 18:11:57 32
Hazafias kotelesseg. Naluk nincs partfeladat. Onzetlenul es onfelaldozon dolgoznak a hazaert. :)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-03-21 10:09:10 26
Ha az adott hölgynek nincs 3 gyereke, akkor ez egy FIDESZ miniszter számára hazafias kötelesség, nem? Vagy PÁRTFELADAT?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!