|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-03-23 20:11:25
|
45
|
Pihenhetnének már egy kicsit, mondjuk 4 évet, nem kéne mindig önzetlenül a hazáért dolgozni!:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
Conspirador
2002-03-21 18:11:57
|
32
|
| Hazafias kotelesseg. Naluk nincs partfeladat. Onzetlenul es onfelaldozon dolgoznak a hazaert. :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2002-03-21 10:09:10
|
26
|
Ha az adott hölgynek nincs 3 gyereke, akkor ez egy FIDESZ miniszter számára hazafias kötelesség, nem? Vagy PÁRTFELADAT?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|