|
|
|
|
 |
Conspirador
2002-03-21 18:11:57
|
32
|
| Hazafias kotelesseg. Naluk nincs partfeladat. Onzetlenul es onfelaldozon dolgoznak a hazaert. :) |
|
 |
butcher
2002-03-21 12:30:11
|
28
|
| csak csendben jegyzem meg, hogy már 4 gyerek a penzum... |
|
 |
Labor
2002-03-21 10:26:25
|
27
|
| Komám, nem kell ahhoz fideszesnek lenni, hogy azt érezze az ember egy helyre kis titkárnőt látva, hogy most aztán ihaj! :)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-03-21 10:09:10
|
26
|
Ha az adott hölgynek nincs 3 gyereke, akkor ez egy FIDESZ miniszter számára hazafias kötelesség, nem? Vagy PÁRTFELADAT?
|
|
Előzmény:
 |
kis pimasz
2002-03-21 09:38:03
|
23
|
| ... amíg a miniszterek fel nem csinálják őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|