|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-03-21 10:09:10
|
26
|
Ha az adott hölgynek nincs 3 gyereke, akkor ez egy FIDESZ miniszter számára hazafias kötelesség, nem? Vagy PÁRTFELADAT?
|
|
 |
butcher
2002-03-21 09:58:50
|
24
|
szállnak ezek a fickók virágról virágra, mint a szorgos kis méheccskék...
a fogorvos jó volt ;-))) |
|
A hozzászólás:
 |
kis pimasz
2002-03-21 09:38:03
|
23
|
| ... amíg a miniszterek fel nem csinálják őket. |
|
Előzmény:
 |
butcher
2002-03-21 09:14:28
|
18
|
| a jó nőket a politikusok titkárságán kéne keresgélni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|