|
|
|
|
 |
Conspirador
2002-03-21 18:10:19
|
31
|
| :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) |
|
 |
Labor
2002-03-21 10:03:28
|
25
|
Hö! :))))
Te gonosz. |
|
A hozzászólás:
 |
RAMBO
2002-03-21 09:25:28
|
21
|
| Jé, a Selmecigabikának ugyanaz a fogorvosa mint a Köztársasági Elnöknek! |
|
Előzmény:
 |
Tamás
2002-03-20 01:26:30
|
0
|
Hát igazán szépből 0 indul szerintem, de hát nekünk Budaörsön van egy ilyenünk... legalább szőke. :-)
Azért többen mondták, hogy megnézték volna azzal a bizonyos kiflivel. :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|