Keresés

Részletes keresés

Conspirador Creative Commons License 2002-03-21 03:38:41 14
Na jo, lehet, hogy maradok. :)

Bar szerintem - kor ide vagy oda - David Ibolyka sokkal jobb no.

A hozzászólás:
James di Fulig Creative Commons License 2002-03-21 02:59:02 13
No, azért nehogy megingassalak az ízlésficamommal! :-))))
Előzmény:
Conspirador Creative Commons License 2002-03-21 02:52:13 12
Oregem, eddig en is azt hittem, hogy a szadira fogok szavazni, de ez turhetetlen. Vagy te vagy en :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!