Keresés

Részletes keresés

James di Fulig Creative Commons License 2002-03-21 02:59:02 13
No, azért nehogy megingassalak az ízlésficamommal! :-))))
A hozzászólás:
Conspirador Creative Commons License 2002-03-21 02:52:13 12
Oregem, eddig en is azt hittem, hogy a szadira fogok szavazni, de ez turhetetlen. Vagy te vagy en :))
Előzmény:
James di Fulig Creative Commons License 2002-03-21 02:48:31 11
Nos, én SZDSZ-es létemre ki merem jelenteni, hogy Selmeczi Gabriella szép. Nem ez a bajom vele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!