Keresés

Részletes keresés

Conspirador Creative Commons License 2002-03-21 02:52:13 12
Oregem, eddig en is azt hittem, hogy a szadira fogok szavazni, de ez turhetetlen. Vagy te vagy en :))
A hozzászólás:
James di Fulig Creative Commons License 2002-03-21 02:48:31 11
Nos, én SZDSZ-es létemre ki merem jelenteni, hogy Selmeczi Gabriella szép. Nem ez a bajom vele.
Előzmény:
valaszoljmar Creative Commons License 2002-03-21 01:37:10 7
Ez a vég! Ha valaki Selmeczi Gabikára azt mondja, hogy szép, annál nincs tovább. Az a vak párthűség legmagasabb szintű kifejeződése.

Ez a nő már nem is ronda, hanem RANDA.

Könyörgöm, mondjátok, hogy csak vicc volt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!