|
|
|
|
 |
Conspirador
2002-03-21 02:52:13
|
12
|
| Oregem, eddig en is azt hittem, hogy a szadira fogok szavazni, de ez turhetetlen. Vagy te vagy en :)) |
|
A hozzászólás:
 |
James di Fulig
2002-03-21 02:48:31
|
11
|
| Nos, én SZDSZ-es létemre ki merem jelenteni, hogy Selmeczi Gabriella szép. Nem ez a bajom vele. |
|
Előzmény:
 |
valaszoljmar
2002-03-21 01:37:10
|
7
|
Ez a vég! Ha valaki Selmeczi Gabikára azt mondja, hogy szép, annál nincs tovább. Az a vak párthűség legmagasabb szintű kifejeződése.
Ez a nő már nem is ronda, hanem RANDA.
Könyörgöm, mondjátok, hogy csak vicc volt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|