Keresés

Részletes keresés

Conspirador Creative Commons License 2002-03-21 02:31:48 10
Micsoda????? Ezt?

Mert azt meg megertenem, ha or@lis akciot hajtott volna vegre vele. Addig se beszel... :))

Raadasul a Rost Andrea kategoriakkal jobb no.

A hozzászólás:
valaszoljmar Creative Commons License 2002-03-21 02:05:06 9
Ez még viccnek is rossz. :)
A képet nem kellett volna, még mindig hányingerem van. Hogy volt képes Rost Andrea barátja (nem ugrik be a neve) megpakolni ezt a borzalmat? Még a Lockheed Martin szerződés sem ér ennyit.
Előzmény:
Tamás Creative Commons License 2002-03-21 01:57:01 8
Ember! Én és a fideszhez való párthűség... Neked lázad van... :-))))))))))))

Vicc volt. Ott volt egy rakás :-) meg ilyesmi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!