Keresés

Részletes keresés

valaszoljmar Creative Commons License 2002-03-21 02:05:06 9
Ez még viccnek is rossz. :)
A képet nem kellett volna, még mindig hányingerem van. Hogy volt képes Rost Andrea barátja (nem ugrik be a neve) megpakolni ezt a borzalmat? Még a Lockheed Martin szerződés sem ér ennyit.
A hozzászólás:
Tamás Creative Commons License 2002-03-21 01:57:01 8
Ember! Én és a fideszhez való párthűség... Neked lázad van... :-))))))))))))

Vicc volt. Ott volt egy rakás :-) meg ilyesmi.

Előzmény:
valaszoljmar Creative Commons License 2002-03-21 01:37:10 7
Ez a vég! Ha valaki Selmeczi Gabikára azt mondja, hogy szép, annál nincs tovább. Az a vak párthűség legmagasabb szintű kifejeződése.

Ez a nő már nem is ronda, hanem RANDA.

Könyörgöm, mondjátok, hogy csak vicc volt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!