|
|
|
|
 |
valaszoljmar
2002-03-21 02:05:06
|
9
|
Ez még viccnek is rossz. :)
A képet nem kellett volna, még mindig hányingerem van. Hogy volt képes Rost Andrea barátja (nem ugrik be a neve) megpakolni ezt a borzalmat? Még a Lockheed Martin szerződés sem ér ennyit. |
|
A hozzászólás:
 |
Tamás
2002-03-21 01:57:01
|
8
|
Ember! Én és a fideszhez való párthűség... Neked lázad van... :-))))))))))))
Vicc volt. Ott volt egy rakás :-) meg ilyesmi. |
|
Előzmény:
 |
valaszoljmar
2002-03-21 01:37:10
|
7
|
Ez a vég! Ha valaki Selmeczi Gabikára azt mondja, hogy szép, annál nincs tovább. Az a vak párthűség legmagasabb szintű kifejeződése.
Ez a nő már nem is ronda, hanem RANDA.
Könyörgöm, mondjátok, hogy csak vicc volt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|