|
|
|
|
 |
James di Fulig
2002-03-21 02:48:31
|
11
|
| Nos, én SZDSZ-es létemre ki merem jelenteni, hogy Selmeczi Gabriella szép. Nem ez a bajom vele. |
|
 |
Tamás
2002-03-21 01:57:01
|
8
|
Ember! Én és a fideszhez való párthűség... Neked lázad van... :-))))))))))))
Vicc volt. Ott volt egy rakás :-) meg ilyesmi. |
|
A hozzászólás:
 |
valaszoljmar
2002-03-21 01:37:10
|
7
|
Ez a vég! Ha valaki Selmeczi Gabikára azt mondja, hogy szép, annál nincs tovább. Az a vak párthűség legmagasabb szintű kifejeződése.
Ez a nő már nem is ronda, hanem RANDA.
Könyörgöm, mondjátok, hogy csak vicc volt! |
|
Előzmény:
 |
Tamás
2002-03-20 01:26:30
|
0
|
Hát igazán szépből 0 indul szerintem, de hát nekünk Budaörsön van egy ilyenünk... legalább szőke. :-)
Azért többen mondták, hogy megnézték volna azzal a bizonyos kiflivel. :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|