Keresés

Részletes keresés

James di Fulig Creative Commons License 2002-03-21 02:48:31 11
Nos, én SZDSZ-es létemre ki merem jelenteni, hogy Selmeczi Gabriella szép. Nem ez a bajom vele.
Tamás Creative Commons License 2002-03-21 01:57:01 8
Ember! Én és a fideszhez való párthűség... Neked lázad van... :-))))))))))))

Vicc volt. Ott volt egy rakás :-) meg ilyesmi.

A hozzászólás:
valaszoljmar Creative Commons License 2002-03-21 01:37:10 7
Ez a vég! Ha valaki Selmeczi Gabikára azt mondja, hogy szép, annál nincs tovább. Az a vak párthűség legmagasabb szintű kifejeződése.

Ez a nő már nem is ronda, hanem RANDA.

Könyörgöm, mondjátok, hogy csak vicc volt!

Előzmény:
Tamás Creative Commons License 2002-03-20 01:26:30 0
Hát igazán szépből 0 indul szerintem, de hát nekünk Budaörsön van egy ilyenünk... legalább szőke. :-)


Azért többen mondták, hogy megnézték volna azzal a bizonyos kiflivel. :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!