|
|
|
|
 |
ezsolt
2002-03-24 17:43:16
|
110
|
Sato volt hátul, ő ment bele Fisicóba. Utána sűrű bocsánatkérések hangzottak el szájából. Fisichellától, az egész csapattól, stb. úgy hallottam, még a takarítónőtől is elnézést kért.
:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
Ayreon
2002-03-20 18:21:10
|
109
|
| Érdekelne (sajnos nem vettem fel ezt a futamot), hogy most Sato ment bele, Fisichella-ba, vagy fordítva, ki volt a hibás és miért, hogy a bánatba van pontja a Jaguar-nak, a Minardi-nak, a Sauber-nek, a Renault-nak, miért nincs a Jordannak és hogy a francba nem bír már rendet rakni Eddy Jordan?????:((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|