Keresés

Részletes keresés

Conspirador Creative Commons License 2002-03-21 01:29:09 6
Koszonom az elismerest! Meg soha nem tartottak ezen a forumon jo magyar polgarnak! :)
A hozzászólás:
Vajk Creative Commons License 2002-03-20 13:56:37 5
szerintem abból, hogy szűklátókörű és még agymosott is.(biztos "jó" magyar polgár)
Előzmény:
zsánpól bemondó Creative Commons License 2002-03-20 13:47:08 4
ez miből következik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!